• Sizi Arayalım
  • TR

Formu Doldurun

5 + 14 =

Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında alım, satım veya kiralama hizmetlerimiz kapsamında gayrimenkul sektöründe uzman ekibimizle birlikte kaliteli çözümler sunuyoruz.Emlak Yetki Belgeli sunduğumuz hizmette villa, konut, ofis, dükkan, plaza gibi iş yerleri, arazi, arsa, tarla ve çok daha fazlasını alıcı – satıcı tarafında değerlendiriyoruz. Mülkünüzü doğru alıcıya en kısa süre içerisinde sunarak hızlı ve karlı sonuçlar elde etmenizi sağlarken aradığınız konut, işyeri, arsa, arazi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.Gayrimenkul danışmanlığının tüm gereklerini yerine getirirken müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kurumsal inşaat şirketlerine sunduğumuz Proje Geliştirme ve Planlama’dan satışa uzanan süreçte inşaat projelerinin başarılı bir pazarlama adımı atmasında tüm süreçleri profesyonel biçimde gerçekleştiriyoruz. Hızlı, çözüm sunan ve beklentileri gerçeklerle buluşturan yol haritamızda en değer verdiğimiz adım müşteri datasının doğru işlenmesi adımıdır.Elde edilen ve işlenen veriler, markanıza değer kattığı sürece anlamlıdır. Reklam ve sıcak müşteri datasının satışa etkisindeki adımları doğru olarak planlamak gerekir. Müşteri temasları, CRM sistemi kurulması, randevu ve son adım olan satış sürecindeki aşamaları büyük titizlikle sağlayarak gerek doğru ekibin kurulması gerek ise projenin konumlandırması anlamında titizlikle süreç yönetimi yapıyoruz.

Arsaların imar planı, fiziksel özellikleri, lokasyon avantajları, ekonomik olanakları ile değerlendirerek pazar odaklı bir yaklaşıma, fizibilite raporu hazırlayarak arsa ve geliştirme hizmeti sağlıyoruz.Arsanın mevcut durumunu analiz ederek gerçekleştirilebilecek optimum yatırım için değerini artırarak en etkin ve verimli kullanılabileceği projelerin geliştirilmesini ve karşılaştırılmasını sağlıyoruz.Kısa ve uzun vadede bölge analizleri ve değerlendirmelerimiz ile gelecek yıllarda kullanıma yönelik çözüm önerileri fizibilite çalışması ve raporların hazırlanarak güncel mevzuata göre durum tespiti doğru analizler ışığında profesyonel hizmet sunuyoruz.